Karya  Şirketler grubunun önemli bir kolu olan Torba Unlu Mamulleri olarak 2006 yılında ekmek üretimi ile faaliyetlerimize başladık. Yıllar geçtikçe artan tecrübemizle bugün sektörün en değerli markaları arasına girmiş olmaktan mutluyuz. Sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen, değişime ve gelişime her zaman açık kimliği ile sektörde varolan Karya Torba Unlu Mamulleri olarak, sahip olduğumuz bu vizyonla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kalite ve titizlikten ödün vermeyen ustalarımızın çalıştığı üretimhanelerde her gün ekmek, tatlı , pasta , kuru pasta, börek, poğaça ve  kek ana gruplarında yaklaşık 900 farklı ürün çeşidini tüketime sunmaktayız. Şubelerimizde de bulunan kafelerde de Karya Gurme markalı yöresel kahvaltılıklarla hazırladığımız şahane kahvaltılarımız, leziz pizza, salata ve makarna çeşitlerimiz, dünya kahveleri ile sizleri bekliyor. 2015 Nisan ayında açmış olduğumuz ikinci şubemiz Türkbükü’nde  de hizmetinizdeyiz. İki şubemiz de yaz aylarında 7/24 hizmet vermektedir. Kış sezonunda Torba şubemiz 7/24 çalışırken, Türkbükü şubemiz de gece 22:00’ye kadar açıktır.


Hem Torba, hem de Türkbükü şubemizde bulunan ekmek çeşitlerimiz arasında Karabuğday  Ekmeği, Ruşeymli Ekmek, Chia tohumlu ekmek son dönemdeki sağlıklı yaşam ürünlerimiz içinde yer almaktadır. Fit marka  ürünlerimizle lezzetin sağlıkla birleşebileceğini göstermek istiyoruz. Yeni çağda düşük kalorili doğal tatlandırıcı olarak bilinen stevia fit ürünlerimizde sıkça  kullanılmaktadır. 2016 sezonunda Karya Gurme markalı kahvaltılık şarküteri ürünlerimizle de yöresel Bodrum lezzetlerimizi sofralarınıza taşımaya talibiz. Türkbükü şubemizde bu sene hizmete açtığımız üst katımızda eşsiz cennet koyu manzarası ve en taze lezzetler sizleri bekliyor.

 

Özel günlerinizde  her iki şubemizde  açık ve kapalı alanlarımızla tatlı telaşlarınıza ortak olmaya hazırız. Doğum günü, düğün yemeği, şirket yemekleriniz için özel çalışmalar yapmaktayız.

Ayrıca mevcut olan dağıtım filomuz ile tüm Bodrum Yarımadası’ndaki otel, market ve restaurantlar ile catering müşterilerine hizmet vermekteyiz.

yükleniyor..